Залиште їй Чехова! І про Міхалкова з Лєпсом не забудьте. Німецька міністерка не дозволить забрати в неї «російську культуру»

«Я не дозволю Путіну забрати у мене Чехова!», – заявила німецька міністерка з питань культури на прізвище Рот. 

Агресивні заяви влади Російської Федерації стосовно Заходу та її загарбницька війна в Україні не повинні бути причиною для бойкоту російської культури. Таку думку висловила міністерка Німеччини з питань культури та ЗМІ Клаудія Рот.

В інтерв’ю для видання Augsburger Allgemeine представниця уряду ФРН заявила, що вважає неправильним бойкот російської культури, яка є «великим надбанням для світу». Вона критично висловилася щодо недавнього випадку в одному з німецьких міст, де місцевий мер заборонив музичному оркестру виконувати твори композитора Чайковського.

Рот зазначила, що обговорення заходів, пов’язаних з російською культурою, і досі триває. За її словами, в урядових колах існують різні думки стосовно бойкоту. Що стосується самої міністерки, то її позиція очевидна: вона проти.

«Я вважаю, що бойкот абсолютно неправильний, тому що часто останні свободи в суспільстві намагаються зберегти російські артисти. Російська культура є істинно великою. Неважливо, чи то музика, чи література, як, наприклад, Антон Чехов… Я не дозволю Путіну забрати у мене Чехова!», – сказала Рот.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

zn.ua