“Закон полковника”. В Італії вийшла книга про легендарного Лобановського

В Італії вийшла книга про одного з найкращих тренерів в історії футболу Валерія Лобановського. Її написав італійський автор Даніло Крепальді.

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footboom. Називається вона “Закон полковника. Стопами Валерія Лобановського”.

Про це оголосив у своєму Facebook скаут Алекс Великих. Також фахівець опублікував уривок із книги: “Витончений психолог, який зміг відродитися з попелу зруйнованої епохи. Людина, яка, будучи одним із найбільших представників радянського соціалізму в футболі, також зміг заявити про себе і в нових реаліях – капіталістичному світі футболу 90-их в Україні, повернувши київське” Динамо ” до слави в Європі, яку воно мало в комуністичну епоху”.

Книга простежує все життя Валерія Лобановського, використовуючи важливі свідчення його сучасників, аналізуючи його тренерську концепцію, але насамперед показуючи його, як педагога і людини.

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.