Закінчено прийом творів на здобуття Премії імені Лесі Українки за 2010 рік

152

Відповідно
до постанови Кабінету Міністрів України «Про Премію Кабінету Міністрів України
імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва»
Державний комітет телебачення та радіомовлення України закінчив прийом творів
на здобуття Премії за 2010 рік.

 

          
У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» висунуто твори:

 

 «Дід
Пихто» Рисцова В’ячеслава Олександровича (видавництво «РОКВІМ»);

 

«Пригоди
Нюмочки», «Цезар, Галка і Новий рік» Марущак Віри Іванівни (видавець «Шамрай»);

 

«Жива
вода» Багірової Віри Михайлівни (видавництво «Місто НВ»);

 

«Дванадцять
свят» Багірової Віри Михайлівни (видавництво «Нова Зоря»);

 

«Скриня
казок» Чижової Людмили Яківни (видавництво Ірини Гудим);

 

«Таємниця
слова» Маландія Олександра Миколайовича (Українське агентство інформації та
друку «Рада»);

 

«Потягуськи»
Дзюби Сергія Вікторовича, Кулаковської Ірини Олександрівни (ПВД «Твердиня»);

 

«Сусіди,
а між ними Василько», «Хутір Сторожа» Ярмолюка Миколи Яковича (видавництво
«Навчальна книга – Богдан»);

 

«Пригоди
Сновиди та його друзів», «Світ казковий та невигаданий», «Гавчик і курчатко»
Васильчука Віктора Борисовича (видавництво «Навчальна книга – Богдан»);

 

«Жайвір»,
«Усміхнений сонях», «Сонячна країна – моя Україна»  Марії Пономаренко
(Григоренко Марії Антонівни) (видавництво «Навчальна книга – Богдан»);

 

«Пригоди
тричі славного розбійника Пинті», «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої
людини світу», «Галуна-Лалуна, або Іван Сила на Острові Щастя»  Гавроша
Олександра Дюловича («Видавництво Старого Лева»);

 

 «Праправнук
барона Мюнхаузена» Григорука Анатолія Івановича (видавництво «Зелений пес»);

 

«Game
over» Есаулова Олександра Юрійовича (видавництво «Зелений пес»);

 

«Відьма-недоучка»
Потаніної Ірини Сергіївни  (видавництво «Зелений пес»);

 

«У
святім ореолі», «Наш край», «Бігла стежечка до лісу» Тітова Юрія Миколайовича
(видання Свято-Макаріївської церкви);

 

«Зачароване
диво» Тітова Юрія Миколайовича (видання БФ «Богуслав»)

 

«Хлюсь
та інші», «Прибулець з Країни нямликів», «Сни Ганса Християна» Лесі Ворониної
(Вороніної Олени Анастасіївни) (видавництво «Грані-Т»);

 

«Таємниця
Княжої гори» Гуменюк (Лис) Надії Павлівни (видавництво «Грані-Т»);

 

«У
Янгола під крилом» Гуменюк (Лис) Надії Павлівни (Волинська обласна друкарня);

 

«Білий
вовк на Чорному шляху» Гуменюк (Лис) Надії Павлівни  (видавництво
«Ярославів Вал»);

 

«Таємна
перлина» Логвина Юрія Григоровича (видавництво «Ярославів Вал»);

 

«Мама
поспішає додому» Дорошевої Світлани Вікторівни (видавництво «Глоуберрі
Букс»);     

 

«Таємниця
викраденого горщика» Нікітінського Юрія Володимировича (видавництво «Глоуберрі
Букс»);

 

«Мур-ням-ням»
Демчука Романа Степановича (видавництво  «Оповідач»);

 

 

 

 

 

У номінації «Художнє
оформлення книжок  для дітей та юнацтва» висунуто твори:

 

«Принцеса
Мішель і король Грифаїни» Малик Галини Миколаївни  в оформленні Іванової
Катерини Євгеніївни (видавництво «Книжковий хмарочос»);

 

«Росте
хлоп’я, мов кущ малини» Антонича Богдана-Ігоря, «Найкраще місце на землі»
Павличка Дмитра Васильовича в оформленні Ковальчук Вікторії Володимирівни
(видавництво «Веселка»);

 

«Піратські
історії» Комової Олени Борисівни в оформленні Гапчинської Євгенії Геннадіївни
(Видавничий Дім «Розумна дитина»);

 

«Перша
книга розумної дитини», упорядник Подопригоріна Світлана Володимирівна, в
оформленні Джанік’яна Арсена Оганесовича (Видавничий Дім «Розумна
дитина»); 

 

«Подорож
Голубої Стріли» Джанні Родарі в оформленні Джанік’яна Арсена Оганесовича
(видавництво  «Махаон-Україна»);

 

«Історії
Маленького Будиночку» Сіяніки Антона в оформленні Дудніченко (Цой) Олени
Володимирівни (видавництво «Глоуберрі Букс»);

 

«Райдугони
та маленький Сонько» Сіяніки Антона в оформленні Федорова Костянтина
Вячеславовича та Мороз Світлани Володимирівни (видавництво «Глоуберрі Букс»);

 

«Таємниця
викраденого горщика»  Нікітінського Юрія Володимировича в оформленні
Александрова Михайла Юрійовича (видавництво «Глоуберрі Букс»);

 

«Мама
поспішає додому» Дорошевої Світлани Вікторівни в оформленні Дегтярьової Ольги
Валеріївни (видавництво «Глоуберрі Букс»);

 

«Мишка
Зіта» Ландсбергіса Вітаутаса, «Бджолині родичі: науково-популярна проза»
Ільченка Олеся, «М’яке й пухнасте» Андрусяка Івана Михайловича в оформленні
Дойчевої-Бут Надії Олександрівни (видавництво «Грані-Т»);

 

«Лускунчик»
Ернста Теодора Амадея Гофмана в оформленні Пузиренко Марини Анатоліївни
(видавництво «Ранок»);

 

«Тарас
Бульба» Гоголя Миколи, «Старовинні українські легенди» (укладач Жабська Тетяна Степанівна)
в оформленні Овчаренка Сергія Володимировича (видавництво «Ранок»);

 

«Енеїда»
Котляревського Івана в оформленні Кириленко Людмили Анатоліївни,

 

Зеркалій 
Олени Віталіївни (видавництво «Ранок»);

 

«Таємна
перлина» Логвина Юрія Григоровича в оформленні Логвина Юрія Григоровича
(видавництво «Ярославів Вал»)

 

 

У номінації «Театральні
вистави  для дітей та юнацтва» висунуто вистави:

 

«Лісова
пісня» за мотивами драми-феєрієї Лесі Українки Рівненського академічного
обласного театру ляльок та її творчу групу у складі акторів: Барабаш Франчески
Володимирівни, Євтушенка Василя Михайловича, Микитюк Лариси Аркадіївни,
Подолець Олени Петрівни, Шила Олександра Дмитровича.

 

«Дуже
проста історія» Марії Ладо Івано-Франківського академічного обласного українського
музично-драматичного театру імені Івана Франка у складі художника-сценографа
Семенюка  Олександра Васильовича, акторів Пасічняк Олесі Василівни,
Гнатковського Олексія Івановича, Левченко Надії Ігорівни, Захарчука Ігоря
Романовича.

 

«Олівер
Твіст» Чарльза Діккенса Першого українського театру для дітей та юнацтва (м.
Львів) у складі творчої групи: режисера-постановника Валька Романа
Миколайовича, балетмейстера Збєрі Нінель Анатоліївни, завідувача
художньо-постановчою частиною Савіцького Мар’яна Адамовича, головного художника
Зав’ялової Дарії Анатоліївни.

 

 

 У номінації «Кінотвори для дітей та
юнацтва» висунуто

 

 анімаційний
фільм «Театральний роман» (Українська студія анімаційних фільмів, м.Київ)
режисера Карпус Оксани Валеріївни.

 

 Визначення
лауреатів Премії відбудеться на засіданні Комітету з присудження Премії
Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори
для дітей та юнацтва на початку наступного року.

 

 ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО

Прокоментуєте?



Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!