За важливі та добрі справи громадські діячі отримають Орден «Добре серце»

373

В Україні з’явилася відзнака, якою будуть нагороджені громадські діячі – Орден «ДОБРЕ СЕРЦЕ». Його отримуватимуть самодостатні українці, які роблять добрі справи та займаються розвитком громадянського суспільства в Україні.

Ініціювали нагороду Організатори «Форуму Добрих Справ» – Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр за підтримки «Банку Альянс». Про це повідомляє пресслужба Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр.

«Як багато може сказати це невелике словосполучення – «добре серце». За кожним вимовленим словом, на нашу думку, мають бути якісь дії, інакше це будуть просто вимовлені у порожнечу слова! Такі серйозні фрази, як милосердна людина, чисте кохання, чеснота, добре серце, повинні вимовлятися не просто в порожнечу. У наш час багато людей, про яких можна легко сказати, – у нього добре серце. Саме вони об’єднують сили суспільства, адже добре серце – відгукується на чужий біль та потребу. Добре серце надійне, воно не зрадить і не кине у скрутну хвилину», – зазначають ініціатори Ордену «ДОБРЕ СЕРЦЕ».

Унікальна нагорода знайде своїх володарів вже 10 грудня 2021 року під час першого в Україні Балу Добрих Справ, який відбудеться у дуже символічному місці – у Національному парку «Межигір’я».

Орден «Добре Серце» отримають 11 учасників попередніх «Форумів Добрих Справ», яких за два роки відбулося шість. І щоразу Форум збирає людей, які своїми добрими справами щодня розвивають громадянське суспільство в Україні. Для цих людей благі справи стали сенсом життя. Окрім ордену, організатори також вручать “Знак пошани”. Гідні серед гідних були визначені шляхом таємного голосування.

За словами організаторів, вручення Ордену «ДОБРЕ СЕРЦЕ» планують зробити щорічним.

Зазначимо, на нагороді зображений пелікан, адже ще в давнину цей птах вважався символом самопожертви та самовідданої праці, самовіддачі та любові до ближнього. Легенда про пелікана, який жертвує собою заради порятунку потомства, пережила сторіччя і дожила до наших днів. У різних релігіях пелікан став символом найвищої безкорисливості, доброти.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!