додому Новини З’явився перший тизер історичної драми «Чорний ворон» (відео)

З’явився перший тизер історичної драми «Чорний ворон» (відео)

277

У мережі з’явився перший тизер історичної драми «Чорний ворон» за мотивами історичного роману Василя Шкляра. Відео виклали на Youtube-каналі Державного агентства України з питань кіно.
Фільм режисера Тараса Ткаченка розповідає історію Івана, на прізвисько Ворон, який став учасником повстанського руху проти радянкської влади в Холодноярській республіці 1920-х років, пише Читомо.
«Історія стрічки охоплює одну з найдраматичніших сторінок історії нашої країни, показує приклад нескореності та мужньої боротьби за волю та незалежність рідної землі. Це один із найбільш очікуваних у прокаті фільмів цього року, і я радий, що вже зовсім скоро картина дістанеться до широких екранів», — зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Виробництвом фільму займається «ТЕТ-Продакшн» на замовлення телеканалу «1+1». Стрічку покажуть у кінотеатрах вже цього року.
Як відомо, в основу роману Василя Шкляра «Залишенець. Чорний Ворон» покладено історичні документи, зокрема, з розсекречених архівів КДБ. Книжка стала бестселером і була позитивно оцінена критиками. Роман отримав кілька нагород. Василь Шкляр за нього був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, та відмовився її отримати в знак протесту проти перебування на посаді українофобського міністра освіти Дмитра Табачника.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!