З’явилась мережа безкоштовних літературних курсів для дітей

 
Культурна ініціатива «Букмоль» запустила новий проект «Читаймо дітям уголос!», у межах якого створила першу київську мережу безплатних літературних клубів для дітей. Мета цього проекту – популяризувати хорошу дитячу літературу й перетворити читання на невиправну звичку так само, як і обговорення прочитаного з іншими чи домірковування наодинці, повідомляє ЛітАкцент з посиланням на “БараБуку”.
Літклуб «Букмоль» – це читання в неформальній атмосфері та вільній групі, де щоразу зустрічаються не тільки давні знайомі, а й новачки. Читають книжки-картинки, прозові й поетичні, українською та російською; а також власні переклади світової класики. Такий досвід допомагає дитині соціалізуватися, вчить її не соромитися говорити та краще висловлювати власні думки.
«Ми віримо, що читання уголос – захопливе, корисне і незамінне у будь-якому віці та просторі», – кажуть організатори.
Найпершими відкриють три літклуби для дітей від 4 до 9 років: у благодійному магазині «Ласка» (вул. Липинського, 3), незалежній книгарні «Хармс» (вул. Володимирська, 45А) та у кав’ярні «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3). У кожній із трьох локацій регулярні сторітайми та майстер-класи для дітей будуть безплатними та відбуватимуться один або два рази на тиждень. Щосуботи організатори та волонтери проекту чекатимуть на дітей та їхніх батьків у благодійному магазині «Ласка» або в незалежній книгарні «Хармс», а в неділю збиратимуться в кав’ярні «На Станіславського», де за підтримки книгарні «Чуланчик» зустрічі відбуваються вже понад рік.
Розклад читань можна знайти на сайті ініціативи «Букмоль».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал