З’явився цикл відеодискусій про українських поетів

583

У інтернеті з’явились відеодискусії про українських поетів-класиків. Як повідомляє chytomo.com, відео доступні на ютуб-каналі Соломії Чубай.

Відеозаписи дискусій провели у межах проєкту «Poety. Діалог поколінь». Вони присвячені життю і творчості українських поетів-класиків: Павла Тичини, Грицька Чубая, Чайки Дніпрової, Лесі Українки, Івана Франка, Юрія Клена та Миколи Вінграновського. Учасниками обговорень стали сучасні письменники, діячі культури, а саме: Юрій Андрухович, Ірина Старовойт, Богдан Тихолоз, Григорій Семенчук, Анатолій Дністровий, Юрко Іздрик, Микола Рябчук та інші. Наразі у вільному доступі три відео з циклу.

«Poety. Діалог Поколінь – проєкт, що має на меті показати поетів-класиків-ювілярів з нової точки зору, показати їх, як живих особистостей, які так само, як і ми зараз, любили, дружили, спілкувались між собою, переживали певні події та виражали це у своїй творчості. І ми пам’ятаємо про це, пам’ятаємо та надихаємось», – пояснюють організатори.

Крім того, у межах проєкту проводять запис музичного альбому пісень на вірші поетів у виконанні симфонічного оркестру та готують концерт, що стане прем’єрою альбому.

Організатори проєкту – громадська організація «Львівський Культурний Центр». Її створили у 2017 році для розвитку культурного середовища Львова та його культурного потенціалу. Ідейна ініціаторка проєкту – Соломія Чубай. «Poety. Діалог поколінь» реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

Додамо, у 2019 році провели конкурс відеопоезій на вірші Грицька Чубая.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!