Як зеконимити на купівлі книг: ТОП-6 способів

 
Ціни на книги не стоять на місці, а на бестселери вони і зовсім часом захмарні, але це зовсім не привід відмовляти собі в задоволенні читати літературу
Читання книг – заняття благородне, розвиваюче і просто необхідне для кожної людини. Але якщо одним достатньо двох подарованих книг на рік, то інші просто захлинаючись поглинають літери, змінюючи книги одну за одною.
Ціни на книги не стоять на місці, а на бестселери вони і зовсім часом захмарні, але це зовсім не привід відмовляти собі в задоволенні читати літературу.
Головне знайти для себе правильний і відповідний спосіб діставати необхідні книги. Сайт Сегодня.ua склав ТОП-6 легких способів, як заощадити на книгах без шкоди для себе.
1. Буккроссинг
Це рух називають також книговорот, суть якого полягає в тому, що, прочитавши книгу, людина залишає її у громадському місці, щоб її зміг прочитати хтось інший. При цьому самі ви вибираєте, наприклад, в тому ж місці книгу, яка сподобалася вам.
У Києві такі місця можна знайти в центрі, в кафе, в парку Шевченка та інших людних місцях, де для цього створюють спеціальні будочки.
Крім того, є спеціальні сайти з однодумцями, з якими можна домовитися про обмін книг.
Правда, є тут і свій мінус – знайти саме ту книгу, яка вам потрібна буде складно.
2. Букіністичні магазини і ринки
Такі місця стають більш популярними через можливість придбати не тільки те, що ви хочете, але і рідкісні видання, можливо навіть з автографом або спеціальною позначкою автора.
Зверніть увагу, що такі магазини існують і в інтернеті.
3. Купуйте книги на компанію
 
Якщо у вашій компанії схожі літературні смаки, то відмінним варіантом стане покупка книг на всіх. Скидаються грошима всі, а читають по черзі. З мінусів – як правильно вирішити, хто буде читати її першим.
4. Електронні книги
Давно не секрет, що в читанні електронних книг є безліч своїх переваг: більше асортимент, безліч сайтів, де платити за скачування не потрібно, легкість: наприклад чотири томи “Війна і мир” в електронному варіанті набагато легше, ніж в друкованому.
Зараз купити електронну книгу можна в діапазоні від 999 гривень до 7 тисяч, тут вже на любителя і на ваш гаманець.
З мінусів, для цінителів книжкової продукції з тактильними відчуттями сторінок і запаху книги, знадобиться час, щоб змогти переключитися на електронний формат.
5. Запишіться в бібліотеку
Багато, напевно, востаннє відвідували бібліотеку, коли вчилися в університеті, але знайте, вони досі існують. Більш того, навіть багато хто з них – сучасні: з хорошим ремонтом і великою колекцією книг.
З мінусів, не варто забувати, що книгу треба буде повернути в бібліотеку через 2 тижні (це класичний термін для повернення). Так що для тих, хто читає повільно доведеться або домовиться з бібліотекарем, або прийти по закінченню терміну і переоформити недочитану книгу.
6. Слідкуйте за акціями та знижками в книжкових магазинах
Великі розпродажі бувають не тільки на одяг і взуття, книжкові магазини також влаштовують сейл, де ви зможете придбати необхідну вам книгу вдвічі дешевше.
Крім того, зверніть увагу на те, що в магазинах часто виділяють спеціальні полиці, куди складають уцінені книги. Там напевно можна відшукати щось вартісне.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал