Вже за місяць переклад пригод чарівника Ринсвінда з`явиться у продажі

113

 

Книгу «Химерне сяйво» Террі Пртчетта українці зможуть прочитати вже за місяць – Видавництво Старого Лева віддало її у друк.
Про це  пише Укрінформ.
Книга вийде у перекладі Юлії Прокопець, і з’явиться на полицях книжкових магазинів наприкінці березня – на початку квітня.
Як зазначили у видавництві, «Химерне сяйво» – це другий роман із серії «Дискосвіт», у якому продовжуються пригоди чарівника-невдахи Ринсвінда та першого на Диску туриста Двоцвіта, що розпочалися в «Кольорі магії».
Зловісна червона зоря загрожує Дискосвіту знищенням. Друзі й не підозрюють, що саме Ринсвіндові, якому геть не вдаються чари, доведеться рятувати Диск від катастрофи. Дорогою їм трапляються дерева, що говорять, хатинка з пряника, друїди-«програмісти», варвари-коноводи, тролі, потвори з інших вимірів, чарівна мандрівна крамничка, а головне, доля дарує їм зустріч із легендарним героєм Дискосвіту.
В анотації до книги йдеться, що Террі Пратчетт вчергове ламає стереотипи про те, що героями можуть бути винятково красені у звабливому шкіряному одязі. І показує, що чари можуть цілковито зіпсувати чиєсь життя, а можуть – і подарувати нове.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!