Визначені номінанти на здобуття премії імені Лесі Українки

111

Відповідно до п. 11 Положення про Премію
Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори
для дітей та юнацтва, затвердженого постановою Уряду від 14.01.04 № 32, Держкомтелерадіо
завершив прийом документів від творчих спілок, літературно-мистецьких
об’єднань, видавництв і видавничих організацій, що висунули твори на здобуття
Премії.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» висунуто твори:

«Зимовий пиріжок» Куліш-Гальчинської Віри
Михайлівни (видавництво «Веселка»);

«Повість про князя Кия» Відейка Михайла
Юрійовича (видавництво «Кріон»);

«Цезар, Галка і Новий рік» Марущак Віри
Іванівни (видавництво «Шамрай»);

«Козацькі чайки» Возіянова Миколи Кириловича
(видавництво «Майдан»);

«Потягуськи» Дзюби Сергія Вікторовича,
Кулаковської Ірини Олександрівни («Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня»);

«Хлопчик Горіхове Зерня і Лісовичка»
Чередниченка Дмитра Семеновича (видавництва «Задруга», «Школа»);

«Українські свята» Радушинської Оксани
Петрівни («Видавничий дім «Калита»);

«Дід Пихто» Рисцова В’ячеслава
Олександровича (видавництво «Роквім»);

«Мій друг Ледведик» Кушнєрової Наталії
Павлівни (видавництво «Задруга»);

«Епоха чародіїв» Капустіної Тетяни
Олександрівни (видавець Вадим Карпенко);

«У Янгола під крилом», «Зустріч на Босому
мосту», «Загадковий дирижаблик» Гуменюк Надії Павлівни («Волинська обласна
друкарня»);

«Легенди Львова. Книга друга» Винничука
Юрія Павловича («Літературна аґенція «Піраміда»);

«Дитя епохи», «Бабусина муштра»
Думанської Оксани Іванівни («Літературна аґенція «Піраміда»);

«Приватна міфологія Львова» Волошина Богдана
Романовича («Літературна аґенція «Піраміда»);

«Вчаться всі» Бондаря Григорія Івановича
(видавництво «Мрія»);

«Димчасте чудо» Стародуба Анатолія
Володимировича (видавництво «Козацький вал»).

 

У номінації «Художнє оформлення книжок  для
дітей та юнацтва»
висунуто твори:

«Казки про тварин добрих і хороших, а також
про підступних і злих» в оформленні Попугаєвої Ольги Сергіївни, Непомнящого
Дмитра Борисовича (видавець Ігор Якубенко);

«Вчаться всі» Бондаря Григорія Івановича в
оформленні Бондар Марії Григорівни (видавництво «Мрія»);

«Золотий павучок» Івана Малковича, «100 казок.
Найкращі українські народні казки. Том 1», «100 казок. Найкращі українські
народні казки. Том 2» (видавництво «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га»; «Сни Ганса Християна»
Лесі Ворониної (видавництво «Грані-Т») в оформленні Штанко Катерини
Володимирівни;

«Димчасте чудо» Стародуба Анатолія
Володимировича в оформленні Швачунова Ігоря Юрійовича (видавництво «Козацький
вал»).

 

У номінації «Театральні вистави  для дітей та
юнацтва»
висунуто вистави:

«Лісова пісня» за драмою-феєрією Л.Українки
Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру
ім. М.К. Садовського та її творчу групу у складі:
режисера-постановника, заслуженої артистки України Славінської Таїсії
Дмитрівни; балетмейстера-постановника, заслуженої артистки України Калакай
Діани Сергіївни; художника зі світла Мельника Анатолія Дмитровича; артистки
Остапчук Любові Антонівни за роль Мавки;

«Game over або Гру закінчено» Київського
академічного обласного музично-драматичного театру
ім. П.К. Саксаганського та автора, режисера-постановника
Серни-Вербовську Ганну Олександрівну.

 

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» висунуто фільми:

Багатосерійний ігровий фільм «Фося» Волинської
обласної творчої дитячої студії «Боривітер» та автора, режисера-постановника
Лукашевич Марію Никанорівну;

Анімаційний фільм «Театральний роман» Української
студії анімаційних фільмів (м.Київ)та режисера і художника фільму Карпус Оксану Валеріївну;

Анімаційний фільм «Червона жаба» Української
студії анімаційних фільмів (м.Київ) та режисера, художника-постановника фільму
Медвідь Марину Іванівну;

Анімаційний фільм «Пригоди Котигорошка та його
друзів. Чарівний горох» Української студії анімаційних фільмів (м.Київ) та
режисера Руденко-Шведову Ярославу Юріївну;

Ігровий фільм «Давай пограємо!» Української
медійної групи (м.Київ) та його творчий колектив у складі:
режисера-постановника Ітигілова Олександра Олександровича, кінооператора
Борденюка Сергія Григоровича, художника-постановника Лисецької Євгенії
Сергіївни.

 

Визначення лауреатів Премії відбудеться на
засіданні Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі
Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва на початку
наступного року.

 

Держкомтелерадіо

Прокоментуєте?



Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!