Визначені лауреати Міжнародної літературної премії імені Роберта Бернса (Великобританія, Шотландія – США) за 2024 рік

Міжнародний Арт-центр «Радіус миру» (США, Лос-Анджелес, голова журі – Анатолій Фрадіс) та його представництво в Шотландії (м. Единбург)  оголосили лауреатів Міжнародної літературної премії імені Роберта Бернса за 2024 рік.

Роберт Бернс (1759-1796)видатний шотландський поет-романтик, фольклорист. Його геніальна творчість відома в усьому світі, зокрема її дуже високо оцінювали класики нашої літератури Тарас Шевченко, Іван Франко та Леся Українка. День народження Роберта Бернса – це національне свято в Шотландії.

За поданням Міжнародної літературно-митецької Академії України (президент – Сергій Дзюба), лауреатом Міжнародної літературної премії імені Роберта Бернса став народний поет України, народний артист України, автор багатьох популярних пісень, видатний поет Андрій Демиденко (Київ). Його відзначено за визначну творчу діяльність.

Також Міжнародну літературну премію ім. Роберта Бернса за власний творчий доробок та популяризацію кращих надбань світової літератури нині отримали знані письменники за поданням Міжнародної Академії літератури, мистецтва і комунікації та Всесвітньої Асоціації «Глорія» (Німеччина, президент – Олена Ананьєва):

Dimitris P. Kraniotis (Греція)

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Olga Sotto (Португалія)

Perisat Abdalieva (Киргизстан)

Michael Bolshakov (Україна, м. Одеса)

Viorika Solinka (Україна, м. Миколаїв)

Світлана Капуста (Україна, м. Жовті Води)

Marlene Pasini (Мексика),

Nicole Nesher &Rami Nesher (Ізраїль)

Щиро вітаємо лауреатів високої міжнародної нагороди!

 

Ярослав Маджуга,

народний поет України,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України