Виходить друком нова книжка Ольги Деркачової «Пальто британської королеви»

Стартувало передзамовлення нової книжки оповідань письменниці з Івано-Франківська Ольги Деркачової «Пальто британської королеви».

Про це повідомили у видавництві Discursus.

“Пальто британської королеви” – це нова збірка оповідань Ольги Деркачової не про монархію, не про ціни на пальта та особливості їхнього пошиття і не про королев… Майже не про це… Вона про любов, яка іноді не довготерпить, про ніжність, що вбиває, про тих, від кого не втечеш. Ці оповідання про надію, що хтось галантно розкриє парасольку або накине на змерзлі плечі пальто тому, хто потребуватиме. І для цього не конче треба кохання, достатньо просто бути людиною і просто спитати: «Чим я можу допомогти?» Хоча… Коли є кохання, теж не так вже й зле”, – анонсують у видавництві.

До 30 серпня триває передпродаж книжки за акційною ціною 115 грн. Повна вартість буде 145 грн. Передзамовлення дійсне за умови передоплати. Примірники, замовлені в період передпродажу, будуть надіслані після 30 серпня.

Щоб зробити замовлення, пишіть в повідомлення або заходьте на наш сайт: https://discursus.com.ua/books/palto-brytanskoi-korolevy

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Прочитати уривок можна тут: https://cutt.ly/imBjHm0

Ольга Деркачова – письменниця, доктор філологічних наук, професор. Лауреатка конкурсу «Коронація слова» за найкращий твір про кохання. Живе в Івано-Франківську.

  • Зі своїми студентами бігає квести рідним містом, збирає книги для тих, кому вони необхідні та організовує літературні бранчі. Проводить творчописи для дітей і читає оповідання безхатькам.

Герої її романів та оповідань борються з байдужістю і внутрішньою порожнечею, шукаючи розуміння та душевного тепла. А коли знаходять близьку людину, то не бояться по-справжньому любити.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.