Вийшов новий роман Чака Поланіка «The Invention of Sound»

 У світ вийшов новий роман автора «Fight Club» Чака Поланіка під назвою «The Invention of Sound» («Винайдення звуку»). Книжка з’явилася у продажу на сервісі Amazon. Про це повідомляє chytomo.com.

 

«The Invention of Sound» вийшла у видавництві Grand Central Publishing. Сюжет розповідає про батька, який шукає свою зниклу дочку. Гейтс Фостер втратив Люсі сімнадцять років тому і ніколи не припиняв її пошуки. Незабаром вони приводять головного героя до колізії, яка загрожує викриттям насильства, прихованого під гламурним фасадом Голлівуду.

Видання Vanity Fair порівняло новий роман Паланюка з Аланом По і назвала «токсичним джерелом страху та наростаючого жаху, яке робить нігілізм веселим».

Чак Поланік — американський сатирик, письменник-фантаст і вільний журналіст українського походження, що живе в Портленді, Орегон. Найвідомішим романом автора – «Бійцівський клуб» (Fight Club), який пізніше екранізував Девід Фінчер. Творчість Поланіка, схожа за стилем до творчості Брета Істона Елліса, Ірвіна Велша і Дугласа Копленда, зробила його одним з найпопулярніших романістів Генерації Х.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Нагадаємо, що попередній роман Поланіка вийшов у 2018-му році під назвою «Adjustment Day».

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.