Вийшла нова книжка Лесі Степовички “Перезавантаження серця”

214

У видавництві «Український письменник» вийшла нова книжка відомої письменниці з Дніпра Лесі Степовички “Перезавантаження серця”. Про це вона повідомила у Фейсбуці.

«Дорогі друзі, шановні читачі! Привітайте мене, я знову, вкотре – щаслива породілля! На світ з’явилася моя нова дитинка – книжка філософської та інтимної лірики “Перезавантаження серця” (“Український письменник”, Київ, 2022)! Щиро дякую головному редакторові видавництва – панові Василь Клічак, авторці передмови, відомій письменниці Наталя Дзюбенко-Мейс, автору обкладинки та ілюстрацій, відомому живописцю і графіку Олександр Нем’ятий.

Дякую усім, хто долучився до цього захоплючого дійства, процесу творення книги. Дякую Богові, що все відбулося: слово линуло із серця – на папір, з паперу – на комп’ютер, потім – у рукопис, верстку, друк. Кому цікаво, книгу можна замовити у видавництві або придбати у автора – з автографом! Читайте мої верлібри і порадійте зі мною! Пара віршів- до вашої уваги. Ага, іще – вітаю усіх закоханих з прийдешнім Днем Святого Валентина! Хай вам щасливо, ніжно і бурхливо любиться!»

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!