Видавця Івана Малковича звинуватили в неграмотності

У понеділок 9 листопада відбувся вже двадцятий ювілейний Радіодиктант національної єдності. Традиційно у День української писемності. Як пише rupor.info, цьогоріч диктант був дещо «реформовано». Читала текст диктанту Римма Зюбіна, а от автором тексту був Іван Малкович. Попередні роки й автором текстів диктанту, й читцем-диктувальником був мовознавець Олександр Авраменко, автор понад п’ятдесяти підручників та посібників з української мови й літератури.

Саме Авраменко вважає, що цьогорічний текст диктанту хоч й був цікавий та актуальний, але він не відповідає духові патріотичного заходу і не є диктантом національної єдності.

Також Авраменко зробив зауваження щодо грамотності автора тексту. Мовознавець пояснив, де саме є помилки та зрештою визнав, що даремно він відмовився від підготовки радіодиктанту цього року. Також Авраменко заявив, що за кілька місяців започаткує новий великий телепроєкт, але деталі він повідомить пізніше.

 

 Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.