Видавництво «Фоліо» видало книжку міністра Авакова про події 2014 року

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував свою книгу «2014. Миттєвості харківської весни», в якій розповідає про сепаратистів, російські спецслужби і провал проєкту так званої «ХНР», яку хотіли створити на кшталт «ЛНР» і «ДНР». Про це повідомляє babel.ua.

«Книга писалася довго і важко — бо я хотів не просто розповісти історію першої перемоги в гібридній війні, не тільки передати настрій, нерв тих місяців, днів і годин, а й осмислити події в Харкові в контексті загальної ситуації в країні, проаналізувати складні зовнішні та внутрішньополітичні процеси в Україні і навколо неї. Я розповідаю свою історію — так, як бачив і переживав її», — написав він у Facebook.

Аваков заявив, що в книзі зібрані унікальні матеріали розвідки, записи переговорів сепаратистів, документи і свідоцтва підготовки груп «ихтамнетов» під керівництвом російських спецслужб. У книзі публікується детальний план окупації Харкова і області аж до геоміток.

«28 сторінок по всій формі військової стратегії: захоплення систем комунікацій, вузлів звʼязку, стратегічних обʼєктів інфраструктури, ЗМІ, фізичне знищення представників влади, військових і журналістів, інформаційна кампанія і пропаганда, залучення колаборантів, і у підсумку — створення «ХНР». Цей документ фактично явка з повинною і вичерпний доказ російської військової агресії», — написав Аваков.

Книгу російською та українською мовами видає харківське видавництво «Фоліо».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.