Видання The Times звинуватило російський телеканал у расизмі через пародію на Барака Обаму

667

Британське видання The Times звинуватило російський телеканал НТВ у расизмі через пародію на експрезидента США Барака Обаму в програмі «Міжнародна пилорама» з Тиграном Кеосаяном. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

У The Times розповіли, що в програмі акторка з вимазаним темною фарбою обличчям співала російський поп-хіт «Я шоколадний заєць», президентство пана Обами називали «темною стороною» американської історії; а ведучий Тигран Кеосаян заявив, що в Росії Барака Обаму можуть «прийняти за циганку».

Тигран Кеосаян є чоловіком головної редактори російського пропагандистського телеканалу RT Маргарити Симоньян. За даними The Times, саме Маргарита Симоньян пише для програми «Міжнародна пилорама» сценарії; за один ефір подружжя отримує близько 64 тисячі доларів.

Британське видання закликало Європейський союз футбольних асоціацій переглянути контракт з компанією «Газпром», яка є власницею НТВ та спонсором Ліги Чемпіонів УЄФА.

«Трансляція НТВ може поставити в незручне становище УЄФА, керівний орган європейського футболу, оскільки він прагне активізувати свої зусилля у боротьбі з расизмом», – пише видання.

У компанії «Газпром» відмовилися коментувати статтю The Times, в УЄФА на запит британського видання наразі не відповіли. Маргарита Симоньян «порадила» британським журналістам «погуглити, які етнічні групи називають “чорними” в Росії» та додала, що її чоловік, «як людина, що є частиною етнічної меншини в Росії, регулярно жартує в ефірі над своїм великим етнічною носом і своєю приналежністю до чорних».

Нагадаємо, головна редакторка російського державного телеканалу RT (Russia Today) Маргарита Симоньян заявила, що вірмени, які критикують РФ, повинні «відрізати свої брудні язики». Так вона відреагувала на масові протести вірмен через угоду про припинення бойових дій у Нагірному Карабаху.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!