Встановлені два всеукраїнські літературні рекорди

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася фіксація двох всеукраїнських літературних рекордів (найбільша кількість авторів і сторінок твору). Про це повідомляє maup.com.ua.

Роман «Босорка», написаний у новітньому жанрі «Колективний літературний печворк», отримав визнання Національного реєстру рекордів України.

Він здобув два рекорди: «Найбільший колектив авторів електронної книги» (228) та «Найбільша кількість сторінок електронної книги» (2833).

Також зараз йде обговорення на рівні експертів, щодо номінування твору на світовий рекорд».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Для написання “Босорки” зібралися разом автори, головним чином з Букнета, але також з інших ресурсів, і почали писати колективний твір про Босорку – карпатську відьму, чаклунку, нечисту силу, міфологічну істоту, чи то живу, чи то померлий дух, яка може допомогти, а може й завдати шкоди…

Босорка живе у Карпатах, недалеко від мальовничого селища під назвою Старі Мухомори. Чоловіки і жінки, молоді й не дуже, йдуть до неї, кожен зі своєю проблемою. І кожне таке звертання до босорки – окреме оповідання, написане різними авторами. У одних – це стара жінка, у інших – молодиця. Так вона така й є: чаклунка, яка змінюється залежно від обставин! Кожен бачить у ній щось своє, і отримує по заслугах.