Всесвітньо відомий фантаст Кевін Дж. Андерсон презентував франківцям свій новий твір

Днями в Івано-Франківську презентували книгу всесвітньо відомого письменника Кевіна Дж. Андерсона “Хребет дракона”, яка відкриває його нову трилогію “Розбудити дракона”.

Це епічне фентезі, сповнене протистоянь, боротьби за виживання, переживань за особисте життя, життя своїх близьких та свого народу, розуміння відповідальності за прийняті рішення та їх можливі наслідки. На сторінках цього твору читачів чекають щиросердна довіра і підступна зрада, бажання помсти та особисті амбіції всупереч інтересам всього народу – і зрештою для дрібних суперечок вже майже не залишається місця, адже йдеться про виживання всього людства перед загрозою бути знищеним своїми творцями.

Автору, як справжньому майстру, слова вдалося так цікаво й переконливо змалювати події та героїв, що у власній уяві ніби самі собою постають яскраві картини й образи, а, занурившись у твір, начебто сам проживаєш описані події, дивлячись на них очима зовсім різних героїв – благородних і самолюбних, допитливих і байдужих, владних і підступних – і таким чином отримуєш не однобоке, а багатогранне сприйняття створеного автором дивовижного світу.

Саме про це і говорили під час прем’єри, на яку зібралися гості та учасники творчого колективу Івано-Франківського видавництва «Медіасон» – перекладач Ірина Сав’юк, ілюстратор Олег Кіналь, літературний редактор Ірина Бунда, технічний редактор Любов Пена. І найголовніше – сам автор долучився до прем’єри онлайн.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Як зазначив директор та головний редактор видавництва «Медіасон» Владислав Сукенник, Кевін мав приїхати в  Україну ще у 2020 році на Книжковий фестиваль «Слово», проте такий візит переносився кілька разів з об’єктивних причин. Сподіваємося, що після перемоги такий візит відбудеться і тоді буде організована очна зустріч читачів із Кевіном  Дж. Андерсоном в Івано-Франківську та інших містах.

Довідково. Кевін Дж. Андерсон є американським письменником, який написав і опублікував понад 175 книг, із яких 58 стали національними та світовими бестселерами, а сукупні продажі тридцятьма мовами світу перевищують 23 мільйони примірників.

До його найбільш відомих робіт відносяться численні романи у всесвітах «Зоряні війни», «Секретні матеріали», «Дюна», «Супермен», «Бетмен», серії «Сага про сім сонць», трилогії «Терра інкогніта», «Сага про тіні», комікси для DC, Marvel, та багато інших.

Він був номінований на премії Nebula, Hugo, Shamus, Bram Stoker, і New York Times Notable Book, а також отримував численні нагороди, а саме від Scribe, Lifeboat to the Stars, SFX Reader’s Choice, IAMTW Grandmaster і Colorado Book Award.

galka.if.ua