Воєнні ресурси РФ в Україні на межі, далі буде логістичне жахіття, – Bellingcat

262

Грозєв констатує, що на наявних запасах російські війська можуть протриматися ще до неділі, а потім на армію Володимира Путіна в Україні чекає крах.

Підписуйтесь на нас у telegram

У російських загарбників в Україні ресурси для ведення бойових дій майже вичерпані – закінчаться 6 березня. Нові постачання будуть, але вони дуже ускладнені.

Про це повідомляє Кий-Інфо з покликанням на журналіста-розслідувача Bellingcat Христо Грозєва у Twitter.

“Хочу уточнити твіт нижче, щоб він не сприймався як прогноз кінця війни. (На жаль, це не так). Мій коментар щодо ресурсів стосується наявних в Україні запасів. Можна поставити більше (зброї, палива, іншого забезпечення – ред.), і більше буде поставлено, але це логістичне жахіття”, – йдеться у твіті розслідувача.

Водночас він уточнює, що не називає 6 березня датою закінчення війни, оскільки російська армія все ще може отримати поповнення запасів, і, ймовірно, отримає.

За підрахунками українських військових, загальні втрати Росії з 24 лютого по 4 березня орієнтовно склали понад 9,1 тисячі осіб особового складу, 251 танк, 939 бойових броньованих машин, 105 артилерійських систем, 33 літаків, 37 вертольотів та десятки одиниць іншої техніки.

 

kyiinfo.com.ua

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!