Відзначили переможців XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, які проживають за кордоном

Представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти спільно з Міністерством закордонних справ України провели онлайн-зустріч з переможцями XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з числа українців, які проживають за кордоном.

Деталями події поділилися у Міністерстві освіти і науки України.

Поціновувачів української мови, творчості Великого Кобзаря та їхніх наставників із Італії, Йорданії, Литви, Канади, Польщі, Швеції, Фінляндії, Швейцарії, Японії привітали:

  • Ольга Будник, Радниця-уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту;
  • Михайло Винницький, заступник Міністра освіти і науки України;
  • Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови;
  • Юрій Завалевський, перший заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»;
  • Олена Ващенко, начальниця управління української всесвітньої спільноти і гуманітарних ініціатив Міністерства закордонних справ України;
  • Дмитро Дроздовський, науковий співробітник Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка Національної академії наук України, голова журі конкурсу.

Гості урочистостей подякували всім учасникам за високі здобутки у виконанні завдань.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

30 переможців цього інтелектуального змагання нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України, що надіслані через дипломатичні представництва України за кордоном.

«Держава в найскладніші часи випробувань дбає про збереження української ідентичності й підтримує здобутки талановитої молоді на всеукраїнському та міжнародному рівнях, об’єднуючи українців в усьому світі», – наголосили у МОНі.

osvita.rayon.in.ua