Відомий польський письменник Зануссі презентував свою книгу, видану українською (відео)

95

Книга видатного польського письменника, сценариста та режисера Кшиштофа Зануссі “Стратегії життя або як з’їсти тістечко і далі його мати” вийшла українською.

[pullquote]”Стратегія життя” – це така назва, щоб поставити питання.[/pullquote]
Це перший переклад книги з польської. У книжкових крамницях вона з’явиться з наступного тижня. Перший тираж 2 тис. примірників. Відомий польський письменник, сценарист та режисер Кшиштоф Зануссі особисто презентував нову книгу українському читачу. За його словами, примірник представляє собою збірник порад літнього чоловіка молодим людям. Попередження, що життя – це небезпечна авантюра, передає 5 канал.

Книга розповідає про різні етапи життя автора і проілюстрована фрагментами з фільмів польського режисера, які зашифровані у QR-кодах. Письменник зазначає, що у нього є величезний апетит на життя, хоча попередня книга мала не зовсім оптимістичну назву “Час помирати”.
“Стратегія життя” – це така назва, щоб поставити питання. Я знаю багато стратегій. Є такі, про які я можу судити, що вони нещасні, що не треба йти за ними. Я роблю такий каталог, перегляд рішень, щоб люди думали про життя, щоб знали, які вчинки можуть з’явитися. І дуже радію, що перший закордонний переклад з’явився в Україні. У Росії вони готують переклад, а у вас вже є”, – зазначив Кшиштоф Зануссі.
 

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!