Відомий американський письменник пожертвує 500 тисяч доларів на підтримку незалежних книгарень США

Американський письменник Джеймс Паттерсон пожертвує 500 тисяч доларів на підтримку незалежних книгарень США. Про це повідомляє chytomo.com з посиланням на Los Angeles Times.

Джеймс Паттерсон вирішив підтримати незалежних книгорозповсюджувачів через епідемію коронавірусу, від якої зараз потерпає вся індустрія. Велика кількість магазинів закрилися на карантин.

Письменник також об’єднав свої зусилля з голлівудською зіркою Різ Візерспун та рядом благодійних організацій, щоби допомогти у промоції кампанії #SaveIndieBookstores. Її мета – зібрати благодійні пожертви на підтримку американських книгарів.

«Зараз я не можу уявити нічого важливішого з точки зору книжкового світу, ніж як допомагати вижити незалежним гравцям», – заявив меценат.

Паттерсон має багаторічну історію допомоги незалежним книжковим магазинам. У 2014 році він вже пожертвував 1 мільйон доларів для малих книгорозповсюджувачів, а у 2015-му його програма «Holiday Bonus program» щорічно виплачувала працівникам книгарень від 500 до 5000 доларів.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Раніше повідомлялося, що Джеймс Паттерсон вирішив пожертвувати $1,25 млн 4,5 тисячам вчителів США для розбудови бібліотек при навчальних класах.

Як відомо, велика мережа книгарня США Half Price Books, яка вже два тижні закрита через карантин, звільнила понад 2000 працівників.