Відоме письменницьке подружжя з Чернігова нагородили в Перу престижною світовою премією «Machu Picchu»

Народні поети України, відомі перекладачі, професори Тетяна і Сергій Дзюби продовжують розвивати свій міжнародний успіх, зокрема в Південній Америці, в іспаномовних державах. Так, щойно їх удруге нагородили в Перу – тепер престижною світовою премією «Machu Picchu», – за видатний внесок у всесвітню культуру, літературу, мистецтво і велику міжнародну діяльність. На цю почесну нагороду українське подружжя з Чернігова представила зі своєї ініціативи Міжнародна Палата письменників та митців Іспанії «Ciesart» (м. Мадрид).

Торік Сергій і Тетяна отримали в Перу дуже почесну Всесвітню премію «Золоте перо», що визвало значний резонанс як в Іспанії, так і в усіх країнах Південної Америки. Також українці здобули престижні нагороди в Іспанії, Аргентині, Еквадорі та Коста-Ріці.

Нещодавно Сергій Дзюба став президентом Представництва «Ciesart» в Україні, а Тетяна Дзюба – віце-президентом цієї впливової та авторитетної  міжнародної творчої організації. Звісно, це – результат їхнього визнання як всесвітньо відомих українських письменників.

Наразі книжка віршів Тетяни та Сергія Дзюби «Голоси двох поетів», надрукована іспанською та українською мовами в Іспанії й Болівії, успішно витримала вже кілька перевидань. Перекладачка – знана письменниця Галина Шитікова де Ескобар. В оформлені книжки використано репродукції картин видатних художників Сальвадора Далі та Хуана Ромеро.

Нині твори Сергія і Тетяни перекладені 90 мовами світу та надруковані в провідних часописах 70 держав. За кордоном вийшло понад 50 їхніх книг.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ярослав Савчин,

письменник, перекладач, художник, журналіст,

Міжнародна літературно-мистецька Академія України