Відкрилось нове українське видавництво

439

Молоде українське видавництво «Картуш» народилось у 2019 році в Одесі. Як інформує bukvoid.com.ua, За цей час світ вже побачив кілька цікавих книг, та все ж, своїм офіційним дебютом «Картуш» вважає пригодницький міський роман-фентезі «Дан. Варвара і варвари» Олени Чернінької.

«Легкий фльор дікенсівського суму, щира Полліанина віра в добро та стрімкі пригоди справжніх друзів, як у Марка Твена, – такий гармонійно зміксований коктейль емоцій можна знайти на сторінках нового роману Олени Чернінької», – йдеться в анонсі про книгу. Рекомендований вік читача видавництво з гумором вказує у межах від 11 і до 88 років. З цього зрозуміло, що книга буде цікава, як для дітей середнього шкільного віку, так і для дорослих. Схожий феномен у таких бестселерів, як «Синій птах» Моріса Метерлінка, «Маленький принц» Екзюпері, «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг, творів Діккенса, М. Твена, Елеонор Портер тощо. Що ж, хочеться вірити, на українському книжковому ринку з’явився саме такий роман.

– Незважаючи на важку ситуацію в книговидавничому бізнесі на сьогоднішній день, ми все ж будуємо плани на майбутнє і готуємо одразу кілька цікавих новинок. Це художні романи вже відомих письменників. Також сподіваємось співпрацювати й з новими іменами та займатись їх промоцією. Через якийсь час проведемо конкурс рукописів молодих авторів та анкетування. Ми відкриті до нових знайомств. Тому, шукайте нашу офіційну сторінку у facebook. Там є всі необхідні контакти, за якими до нас можна звертатись, – прокоментував директор видавництва Дар Лівшиц. – Я з дитинства захоплююсь книгами. Для мене це особливий світ магії, а письменники – фактично творці. Давно мріяв про власне видавництво. Отже, поставив перед собою ціль. Тепер довкола мене багато питань і завдань, які необхідно вирішувати в дусі часу та сучасних технологій. Такий ритм життя мені завжди імпонував. Запам’ятався якось в юності вислів Селінджера: «Мене захоплюють лише ті книжки, що як їх дочитаєш до кінця – так відразу подумаєш: добре було би, якби цей письменник став твоїм кращим другом і щоб з ним можна було поговорити по телефону, коли захочеться». То ж, із письменниками, чиї рукописи припадають до смаку, я спілкуюсь по телефону особисто. Мрії мають гарну особливість – вони збуваються.Я планую, щоб видавництво  «Картуш» стало другим домом для письменників, які в нас друкуються. І щоби в цьому домі наші письменники почували себе затишно, а спільно ми створимо нові цікаві книги.

Офіційна сторінка видавництва «Картуш» у facebook.

На фото: Дар Лівшиц

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!