Відійшов у вічність волинський журналіст і письменник

Відійшов у вічність відомий на Волині поет, перекладач, прозаїк, літературний критик, есеїст, філософ, журналіст, мелодист-аматор, лауреат літературно-мистецьких премій Ігор Ольшевський. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала голова Волинської обласної орнанізації Національної спільки письменників України Ольга Ляснюк, передає Інформаційне агентство ВолиньPost.

«Невтішні, невимовно сумні новини: на жаль, подався у Засвіти наш Ольшевський Ігор.. Світла пам’ять, дорогий Друже..» – йдеться у дописі.

«Невтішні, невимовно сумні новини: на жаль, подався у Засвіти наш Ольшевський Ігор.. Світла пам’ять, дорогий Друже..» – йдеться у дописі.

Ігор Ольшевський народився 26 серпня 1958 року в місті Володимирі в родині творчих працівників театру.

Після закінчення Луцької середньої школи № 4 (нині — гімназія) здобув вищу освіту на філологічному факультеті Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки. З 1982 року — на педагогічній, культурно-освітній та журналістській роботі. Працював у Волинському національному університеті імені Лесі Українки та Волинській обласній філармонії (керівник літературно-драматургічної частини).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Перекладав з російської, білоруської та польської мов. Друкувався також під псевдо Ігор Берестюк, Максим Кириленко, Аркадій-Арефа Сікорський, Драгомир Піляку, Джафар Алішеров, Гоша О. Твори публікувалися на сторінках часописів України, Білорусі, Польщі, Словаччини та Греції.

У колі інтересів — містичне літературознавство, біблійна нумерологія, релігієзнавство, астрономія, альтернативна історія, медицина, психологія, музика. Пісня Ігоря Ольшевського «Лесі Українці» на слова Лілії Михальчук часто звучить у концертах тріо та ансамблю бандуристок СНУ «Дивоструни» (керівник — професор Мирослава Сточанська).

Колектив редакції газети «Волинь» висловлює щирі співчуття рідним, близьким померлого. Вічна пам’ять!

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.