Відбулось вручення премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

22 грудня відбулось вручення премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики у 2021 році. Лауреаткою стала Людмила Житня за публіцистичну книгу «Чорнобиль – очима жінок (Інтерв’ю з атомною катастрофою)», про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо.

Людмила Житня – письменниця, членкиня Національної спілки письменників України, лауреатка мистецько-літературної премії Олександра Білаша, за фахом – лікарка-гінекологиня, працює в Міському центрі радіаційного захисту населення.

Крім того, вона є шефредакторкою видавництва Stella Grand і координаторкою роботи в Україні французької благодійної асоціації «Привіт дітям Чорнобиля».

Книгу «Чорнобиль – очима жінок» Людмила Житня писала протягом 30 років. В її основі – розповіді жінок-ліквідаторок та евакуйованих після катастрофи на ЧАЕС. У книзі зібрано 150 інтерв’ю та фотографії з приватних архівів чорнобильців.

У 2020 році лауреаткою премії імені Чорновола стала Світлана Бондар за книгу «Ті, хто не хотів помирати мовчки…». Розмір премії – 20 000 грн.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Фото: facebook.com/Zhytnica

 

        

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.