Відбулась дистанційна презентація нового роману Софії Андрухович “Амадока”

751

У Мистецькому арсеналі відбулась дистанційна презентація нового роману Софії Андрухович – “Амадока”. Про це повідомляє tsn.ua з посиланням на сторінку Мистецький арсенал. ЛітЛаб у Facebook. 

Роман вийшов у лютому 2020 року.

Дистанційна презентація роману "Амадока" Софії Андрухович в Мистецькому арсеналі

21 березня 2020 в Мистецькому арсеналі мала відбутись презентація книжки Софії Андрухович «Амадока». На події очікувалось понад 200 людей, модерувати презентацію мала директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта. Публічну презентацію скасували через карантин, проте Мистецький арсенал вирішив влаштувати зустріч Олесі із Софією і записав їх розмову. Спеціально для цієї розмови Видавництво Старого Лева передало в Арсенал кілька примірників книжки – тут Софія Андрухович вперше взяла в руки свій надрукований роман "Амадока".УВАГА! У відео є кілька спойлерів! Якщо ви їх не любите, читайте, будь ласка, текстову версію розмови тут: https://cutt.ly/gtvDBr6

Опубліковано Mystetskyi Arsenal Понеділок, 23 березня 2020 р.

Публічну презентацію скасували через карантин, яка мала відбутися 21 березня 2020 в Мистецькому арсеналі мала відбутись презентація нової книжки. Роман про зникнення світів та культур і про те, що залишається натомість. У якому зображено кілька епох, але центральною залишається сучасність. Понівечений до невпізнаваності в одній із гарячих точок на Сході України герой роману “Амадока” тільки дивом залишився живим.

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!