Відбудеться телерадіофестиваль "Кобзар єднає Україну"

163

 
Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підписав наказ про організацію та проведення в 2016 році Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Кобзар єднає Україну», присвячений 202-ій річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, повідомляє Держкомтелерадіо.
Мета заходу – вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, сприяння  вивченню і осмисленню духовних заповітів Великого Кобзаря, впливу його спадщини на утвердження громадянської свідомості і патріотизму, високих професійних стандартів теле- і радіожурналістики в умовах сучасних випробувань Української державності.
Фестиваль відбудеться  з 19 по 23 травня 2016 року на базі філії Національної телекомпанії України  «Черкаська регіональна дирекція». Наказом затверджено склад організаційного комітету, якому доручено визначити програму Фестивалю, здійснити підбір та формування складу його учасників, а також сформувати склад журі за участю представників Держкомтелерадіо, інших державних органів, громадських об’єднань, засобів масової інформації.
З повним текстом наказу можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=127133&cat_id=120144

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!