Відбудеться пресконференція з нагоди запуску загальнонаціонального проєкту подяки сучасним Героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст. Героїчно виконуючи свій обов’язок насамперед задля щасливого майбутнього українських дітей, вони заслуговують на підтримку та подяку.

Головна пошта країни разом із благодійним фондом “Ціль” та волонтерським рухом #ЯДякуюЗСУ запускає проєкт, в якому кожен великий і маленький українець може виразити свою вдячність сучасним героям, відправивши малюнок чи листівку в будь-якому відділенні Укрпошти. Всі дитячі малюнки та листівки зі словами підтримки та надії на мирне життя від дорослих та дітей будуть передані військовослужбовцям в гарячі точки, а також медикам та рятувальникам, представникам тероборони та комунальних служб по всій країні.

З усіх надісланих робіт представники фонду “Ціль” рандомно оберуть 500 малюнків та перетворять їх у NFT, кошти з продажу яких на аукціоні будуть направлені на реалізацію проєкту Дитячий садочок майбутнього на Чернігівщині. Дитина-автор  малюнку, що буде проданий за найвищою ціною, отримає подарунок від співака Артема Пивоварова.

Також на пресконференції буде презентований відеоролик проєкту, в якому знялися військові 24-ї механізованої бригади, співробітники львівської ДСНС, та лікар військового шпиталю.

У заході візьмуть участь: 

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

  • Ігор Смілянський– генеральний директор Укрпошти;
  • Юліан Побурко– Президент благодійного фонду “Ціль”;
  • Тетяна Осташенко– Командувач Медичних сил Збройних Сил України;
  • Богдан Сеник– начальник Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України, полковник;
  • Олександр Чекригін– Директор Департаменту запобігання НС ДСНС України;
  • маленькі українці, які намалюють і відправлять перші листи героям.

    Модератор заходу:Богдан Кушнір – боєць 224 батальону тероборони, 112 бригади.

 

 

Дата: 17 травня (вівторок) 2022 р.
Початок: об 11.00
Місце: Київський головпоштамт
Адреса: Хрещатик, 22