Вереск божевільного із палати №6: російські окупанти нас досі обзивають «братнім народом»

385

У Кремлі визнали, що Україна повністю втрачена для Росії в ролі партнера та союзника. Водночас там не перестають називати росіян та українців «братніми народами».

Таку позицію висловив речник президента Росії Дмитро Пєсков, передає hromadske.ua з посиланням на ТАСС.

На думку Кремля, влада України вчиняє «конкретні дії щодо обрубування всіх кінців, які мають хоч якесь відношення до Росії».

«Просто обрубуються — від капілярів до центральних артерій наших двосторонніх відносин, точніше, вони вже були обрубані. Тому відносин як таких немає», — вважає Пєсков.

І водночас наголошує, що росіяни та українці залишаться «братніми народами».

«Братський народ втратити не можна, він залишається братнім народом. Так, влада України може намагатися свій народ обдурювати, вселяти ненависть до росіян, до Росії, позбавляти їх можливості отримувати інформацію з перших рук, з наших ЗМІ. Можна забороняти наші ЗМІ, можна забороняти наші інтернет-ресурси, але все одно втратити один одного два братські народи не можуть», — каже Пєсков.

«БРАТСЬКІ НАРОДИ»

У травні уряд Росії затвердив список країн, які вчиняють «недружні дії» щодо РФ. До списку ввійшли дві країни: США та Чехія. А от Україна не потрапила.

Як пояснив згодом Путін, України немає у цьому переліку, бо «українці та росіяни взагалі один народ». Він переконаний, що недружнім до Кремля є лише керівництво України, а не народ. «Всередині України немає ніякої легальної можливості у тих сил, які хочуть збудувати і зміцнити свою країну на шляхах зміцнення відносин з Росії», — каже президент РФ.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.