“Велику українську енциклопедію” представили на міжнародній конференції в Римі

У Римі відбулася конференція Європейської енциклопедичної мережі (EEN), де представили “Велику українську енциклопедію”. Про це повідомляє “Дім” з посиланням на Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Захід відбувався з 13 по 15 жовтня 2025 року за участі директорів, науковців та представників провідних енциклопедичних установ Європи. Українську делегацію на конференції представила команда Державної наукової установи “Енциклопедичне видавництво”. До складу увійшли:

  • очільниця установи, доктор історичних наук, професор Алла Киридон;
  • завідувачка відділу, доктор філологічних наук, професор Алла Арістова;
  • учений секретар, кандидат економічних наук, доцент Ніна Петруха.

Українські науковиці виступили з доповіддю “Універсальна енциклопедія як маркер національної ідентичності та культури памʼяті”.

Особливу зацікавленість учасників конференції викликала саме “Велика українська енциклопедія” — масштабний проєкт, робота над яким триває навіть під час повномасштабного вторгнення РФ.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Захід організував Інститут Італійської енциклопедії “Треккані”, який запросив українських науковців до участі у спільних європейських ініціативах, спрямованих на розвиток і популяризацію енциклопедичного знання.