“Ватна” директорка київського театру поскаржилася, що життя в Україні «схоже на пекло» і тут «спалюють книги російських класиків»

1332

Директорка Київського драматичного театру «Браво» Любов Титаренко, яка неодноразово потрапляла у скандали через свої проросійські висловлювання, поскаржилася, що життя в Україні нібито «схоже на пекло» та «середньовіччя». Також вона заявила, що у країні «спалюють книги російських класиків». Як повідомляє glavcom.ua, про це вона сказала в ефірі пропагандистського YouTube-каналу PolitWera. Фрагмент бесіди з нею опублікував у Telegram колишній народний депутат Борислав Береза.

Керівниця театру в ефірі розмірковувала, що Росія тримається на культурі та спадщині «російського світу», зокрема, там читають Пушкіна та Достоєвського.

«Тут (в Україні, – ред.) вони спалюють ці книги, сміттєві баки забиті ними», – сказала Титаренко.

На її думку, Україна нібито «живе у Середньовіччі». «Ми живемо в пеклі у повному розумінні цього слова», – заявила вона.

Борислав Береза відреагував на її заяву з іронією: «Пішов і перевірив свої книжкові полиці. Чехов, Лермонтов, Пушкін, Купрін стоять неопалимі. Вийшов на подвір’я і був шокований – у смітнику нічого немає, крім сміття. Мабуть, уже повезли спалювати на Хрещатик».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!