В Україні змінили порядок надання президентської стипендії молодим письменникам

249

 
Уряд схвалив внесення зміни до Положення про порядок надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва та кінематографії, молодим письменникам, майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів. Відповідний проект Указу Президента України схвалено на зсіданні Кабінету Міністрів України 8 травня.
Проектом пропонується унормувати віковий підхід у відборі претендентів на здобуття грантів, а cаме – грант може одержати молодий діяч віком до 35 років на момент подачі заявки, пише прес-служба Мінкульту.
Спрощується механізм порядку надання грантів шляхом виключення із його процедури засідання колегії Міністерства. Нині така процедура має виключно формальний характер. Оскільки претендентів на здобуття грантів відбирають Експертні комісії за напрямами у галузях театрального, музичного, циркового, образотворчого, народного мистецтва, кінематографії та літератури з представників органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства, провідних діячів та наукових працівників у галузі культури і мистецтва.
Зазнають змін питання організаційного характеру, а саме змінюються дати прийому заявок від претендентів та дати засідання Експертних комісій для надання більшого часу для створення і реалізації творчих проектів.
УЛГ в Telegram: https://t.me/ukrlitgazeta
УЛГ у Facebook: https://www.facebook.com/litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!