В Україні заборонили російський серіал «Не родися вродливою»

У 2021 році в Україні заборонили трансляцію і розповсюдження російського серіалу “Не родися вродливою” та ще низки кіноробіт.

Відповідні дані оприлюднені на сайті Державного агентства України з питань кіно usfa.gov.ua.

Йдеться про “Список фільмів, заборонених у 2021 році для демонстрування і розповсюдження для кінотелепоказу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України”.

Так, цього року було скасовано державну реєстрацію та визнано недійсними державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування  таких фільмів і телесеріалів:

  • “Шукайте маму” (Росія, 2012 рік);
  • “Не плач за мною, Аргентино!” (Росія, 2012-2013 роки);
  • “Алі-Баба та сорок розбійників” (Україна, 2005 рік);
  • “Не родись вродливою” (Росія, 2005-2006 роки);
  • “Однокласниці (Право на щастя)” (Росія, 2007 рік);
  • “Офіцерські дружини” (Україна, 2015 рік);
  • “Щасливої дороги!” (Росія, 2008 рік).

Зазначається, що зазначені фільми та серіали заборонені через участь у них акторів, які внесені до Переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці України: актриси Юлії Глєбової, співака Дениса Клявера, акторів Костянтина Кабанова і Романа Курцина.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

ДОВІДКА. “Не родися вродливою” – це російський комедійно-мелодраматичний серіал виробництва кінокомпанії “Амедіа”, показ якого тривав з вересня 2005 року по липень 2006 року на телеканалі СТС. Є адаптацією колумбійської теленовели “Yo soy Betty, la fea”.

Серіал транслювався і в Україні. Головною героїнею є дівчина Катя Пушкарьова (роль якої виконала Неллі Уварова). Пушкарьова – розумна й освічена, проте не надто приваблива. Ця обставина заважає їй знайти добру роботу. Дівчині все ж вдається влаштуватися секретарем у фірму з виробництва модного одягу “Zimaletto”. Там між нею та її начальником Андрієм Ждановим виникають романтичні почуття.

  • У березні минулого року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила трансляцію російського телеканалу RTVI.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.