В Україні з’явилося нове видавництво «Літера V»

В Україні заснували видавництво «Літера V», яке випускатиме книжки сучасних українських письменників, а також краєзнавчу літературу про Харків. Як інформує chytomo.com, про це повідомила засновниця видавництва Наталія Васильєва у фейсбуці.

Зараз «Літера V» працює над  історичним романом Ольги Халепи «Орелія», який вийде друком весною.

«Поки що ми націлені на співпрацю тільки з українськими авторами, адже перекладної літератури на ринку вже є досить багато. Дуже хочеться відкривати нові імена, хоча ми усвідомлюємо ризики, пов’язані із цим напрямом», – повідомила в ексклюзивному коментарі Читомо Наталія Васильєва.

За словами видавчині, окрім «Орелії» зараз до друку готуються третій випуск альманаху «Вулиця на всі часи» Ольги та Ірини Багалій (про історію вулиці Багалія) та другий альманах «Харьков: мозаика прошлого» Інни Можейко, до якого входять нариси про знакових для Харкова людей, а також про події з історії міста.

«Ну і третій наш напрям – альманахи нашого проєкту «Харків: люди, події, дати». Це історичний календар, кожен номер присвячений подіям певного місяця і містить в собі статті про визначні події з історії міста. Випуски за червень і липень плануємо видати у другому півріччі», – додає Васильєва.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Засновниця видавництва наголошує, що краєзнавчі книжки присвячені не лише вузьким, суто харківським подіям, але й також знаковим постатям всеукраїнського масштабу, серед яких: архітектор Олексій Бекетов, просвітниця Христина Алчевська, художники Микола СамокішБорис Косарєв, Василь Єрмілов та інші.

Наразі в постійній команді видавництва двоє людей – Наталія Васильєва і Ольга Чистякова. Літературні і наукові редактори, коректори, дизайнери та верстальники працюють на проєктній основі.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.