В Україні вимагають заборонити концерт Меладзе

Українські громадські організації зажадали скасувати участь російського співака Валерія Меладзе в українському фестивалі Atlas Weekend, повідомляє «Детектор медіа».

Організаторам фестивалю було направлено лист, в якому стверджується, що виступ Меладзе зашкодить репутації заходу і всієї країни. Партнерів фестивалю закликали стежити за реакцією організаторів і враховувати «репутаційні ризики».

Як повідомляє «Детектор медіа», Меладзе поставили в провину те, що він виступив перед сином президента Білорусі Олександра Лукашенка. Стверджується, що «режим Лукашенка знищує і кидає в тюрми білоруських громадян», займається авіаційним тероризмом, репресіями проти цивільного суспільства і незалежних ЗМІ.

У 2021 році в Україні виступить рекордна кількість російських артистів, в тому числі Меладзе, Face, «Мумій Троль», Фараон, Артур Пирожков, Jah Khalib, Noize MC, Jony, Hammali & Navai, Скріптоніт, T-Fest.

Меладзе дасть два концерти в липні — на фестивалі Atlas Weekend і в Queen Country Club. Також у нього заплановано два великих виступи навесні наступного року — в Києві та Херсоні.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.