В Україні відкрилося нове видавництво, яке спеціалізуватиметься на дитячій та освітній літературі

1256

В Україні відкрилося нове видавництво, яке спеціалізуватиметься на дитячій та освітній літературі «Портал». Про це повідомляє portalbooks.com.ua.

 

Книжки розраховані на дітей від 4 до 10 років, підлітків 11–15 років, а також для дорослих від 16 років. Наразі вони доступні лише для попереднього замовлення, а самі книжки вже можна буде придбати влітку.

Над реалізацією проєкту історичних книг допомогали релігієзнавець, кандидат історичних наук Ігор Козловський та український науковець, доктор історичних наук Ярослав Грицак.

Видавництво планує випускати понад 50 книг на рік. Головна ідея видавництва історичних книг полягає в «зціленні історії», тобто, позбавлення від радянського наративу і формування нового покоління з українською історією.

Наразі видавництво «Портал» вже має декілька оригінальних видань про історію, культурологію та мислення. Окрім книг експерти проєкту розробляють сучасні формати для розвитку спільного читання батьків і дітей та популяризації історії.

«Ідея видавничо-освітнього проєкту «Портал» виросла з багатьох міркувань. По-перше, щоб любити свою країну, потрібно змалечку про неї говорити, читати, співати. Потрібно вивчати свою історію. По-друге, наші діти мають розуміти історичні витоки і корені — й добрі, й злі, — щоб робити висновки і мудро будувати майбутнє», — зазначає Олена Хіргій, засновниця видавництва «Портал».