В Україні створили портал “Книга катів українського народу”

В Україні створили інформаційний портал “Книга катів українського народу”, який був заснований за ініціативою президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє видання LB.

“Повномаштабні воєнні злочини росії проти України почалися 24 лютого 2022 року. Згідно з даними Генерального прокурора України, в Україні наразі розслідують понад 54 000 справ про воєнні злочини росії. Зафіксовані численні випадки руйнувань житлової інфраструктури, вбивств мирних жителів та мародерства з боку російських військових на захопленій українській території”, — йдеться на сайті проєкту.

Зазначається, що проєкт збирає докази воєнних злочинів в Україні. І тих, хто їх скоїв. Розслідування лише розпочались і триватимуть, поки не знайдеться останній кат. Тут буде кожен причетний до злочинів проти українського народу.

Станом на 23 лютого база містить дані про приблизно 1 700 катів.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Також зазначається, що воєнні злочини не мають строку давності. А записані в книгу катів українського народу не будуть забуті, доки не заплатять за свої злочини. Кожного буде знайденого, кожен буде нести відповідальність за свої дії.

При цьому громадяни України можуть доповнювати «Книгу катів» за допомогою форми зворотнього зв’язку. Ті, хто постраждав від дій російських військових, можуть упізнати злочинця та надати додаткові відомості, які будуть використані, щоб зафіксувати злочин та домогтися вироку: witness@russian-torturers.com.