В Україні створили першу книжкову радіостанцію

В Україні запустили першу онлайн-радіостанцію українських авдіокнижок Sluhavka. Про це повідомила співзасновниця і головна редакторка проєкту Вікторія Ділай. 

В етері анонсуватимуть огляди книжок, інтерв’ю з авторами, літературні передачі тощо.

«Погодьтеся, перша онлайн-радіостанція аудіокниг в Україні звучить цікавіше, ніж черговий літературний подкаст. На додаток, подкасти виготовляти ми будемо також, як і брати в етер матеріал, який надсилатимуть інші автори, що підходить під формат нашого радіо», — зазначила Ділай у коментарі для Читомо.

Проєкт також матиме власний YouTube-канал. Послухати радіостанцію Sluhavka можна на сторінці сайту. Також на сайті є кнопка чату, за допомогою якої можна надати зворотний зв’язок чи поставити питання, що цікавлять.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

«Наразі ми ведемо перемовини щодо співпраць, тому поки не будемо спойлерити. Згодом наші підписники про все дізнаються із соцмереж та етерів онлайн-радіо Sluhavka», — зазначила Вікторія Ділай.

Ділай працює над проєктом разом зі співзасновниками Євгеном Москаленком, Віталієм Микитенком та Сергієм Бойком.

Інші учасники команди проєкту: літературознавиця, редакторка мовознавчого проєкту «Р.І.Д.», поетка Валерія Сергєєва, дикторка, теле- та радіоведуча Анна Заклецька, диктор, журналіст і радіоведучий «Українського радіо» і радіо «Промінь» Денис Денисенко, піарниця Марія Літинська, графічний дизайнер Арсен Шумейко, звукоінженер Максим Паніматченко, ілюстраторка Анна Харченко. Нещодавно диктором проєкту став актор Григорій Бакланов.

За словами Ділай, у вересні відбудеться всеукраїнська презентація проєкту у різних містах.

Фото Кирила Русанівського з презентації радіостанції у книгарні «Місто»

chytomo.com