В Україні стартувала кампанія проти піратства в видавництві

ANTI-PIRACY: BOOKS — нова інформаційна кампанія, яка стартувала на початку вересня 2024 року. Її мета — підвищити культуру інтелектуальної власності в Україні та привернути увагу до проблеми дотримання прав на результати творчої діяльності. Про це повідомляє speka.media.

Організаторами ініціативи стали Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (IP офіс), Центр спостереження з питань порушень прав інтелектуальної власності (Центр спостереження IPR), Український інститут книгиУкраїнська асоціація книговидавців та книгорозповсюджувачів і Український альянс по боротьбі з підробками та піратством.

Важливість міжнародного визнання України

Олена Орлюк, очільниця IP офісу, підкреслила значення кампанії не лише для внутрішнього розвитку, але й у контексті міжнародного іміджу держави:

«Ми хочемо говорити про позиціювання України не лише як країни-героя, яка мужньо відстоює Незалежність, а як країни, яка розвиває свою культуру, рівність прав та стандартів, подібних до тих, які використовуються в цивілізованих країнах світу. Тож ми зацікавлені в тому, щоб наші видавці могли працювати зі своєю продукцією, права на яку не будуть порушуватись злочинним шляхом. А українці читали оригінальні книжки».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Залучення молоді до ANTI-PIRACY: BOOKS 

Для ефективного охоплення аудиторії, зокрема молоді, організатори використовують сучасні канали комунікації. Серед них:

  • Співпраця з KyivBookFest 2024
  • Спільні проєкти з популярними блогерами
  • Подкасти та освітні відеоролики
  • Мем-контент на YouTube та в соцмережах IP офісу й Центру IPR

Ця ініціатива має на меті не лише боротися з піратством, а й формувати позитивне ставлення до дотримання авторських прав та використання легального контенту в українському суспільстві.