В Україні скасували премію за найгірший опис сексу в літературі: не знайшли номінантів

Українська літературна премія «Золотий хрін», яку щороку присуджують за найгірший опис сексу, у 2021 році не буде вручатися. Як повідомляє skeptik.com.ua із посиланням на офіційну Facebook-сторінку премії, її довелося скасувати, оскільки за рік не вдалося зібрати достатню кількість номінантів.

«З іншого боку, ця новина хороша: секс у текстах сучасної української літератури суттєво покращився і цього року не справляє враження безглуздого, смішного чи невиправдано брутального», – йдеться у повідомленні оргкомітету «Золотого хрону». Також організатори нагороди відзначили, що ця тенденція спостерігається не лише в Україні – британську Bad sex in the fiction award теж не присуджували у 2021 році.

Чи вдасться відновити вручення нагороди, поки що невідомо. Але у повідомленні висловлюється надія, що у майбутньому «ми ще відпалимо тут у коментарях до поганого сексу в сучасній українській літературі 2022 року».

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.