В Україні проведуть міжнародний конкурс ілюстраторів книг для дітей

У Києві оголосили міжнародний конкурс ілюстраторів книг для дітей і юнацтва ім.Радни Сахалтуєва.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив директор видавництва «Самміт-книга» Іван Степурін.

У березні-квітні на конкурс прийматимуться роботи учасників, а 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, авторитетне журі визначить лауреатів і переможців конкурсу. Їхні роботи ввійдуть до каталогу міжнародного конкурсу, ілюстрації візьмуть участь у виставках в Україні, Білорусі, Грузії, переможці також отримають грошові призи.

«Але найголовніше для ілюстраторів – це проявити себе, зайти в масштабні проекти, як видавничі, так і цифрові, кінематографічні. Цим конкурсом ми всіляко підтримуватимемо ілюстраторів трьох наших країн. У цьому році в конкурсі беруть участь громадяни України, Білорусі та Грузії, Можливо, наступного року наш конкурс розшириться територіально і стане щорічним», – зазначив Степурін.

До участі будуть запрошені всі бажаючі художники, ілюстратори, графіки-дизайнери, моушн-дизайнери, аніматори – громадяни України, Республіки Білорусь та Грузії. Авторитетне журі очолить народний художник України Радна Сахалтуєв.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Міжнародний конкурс ілюстраторів книг для дітей і юнацтва ім. Радна Сахалтуєва проводиться Асоціацією УАнімА, Українською бібліотечною асоціацією, Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів, Білоруською державною академією мистецтв, видавництвом «Саміт-книга», Харківським приватним ліцеєм «Школа«Ранок», БФ«Культурні новації».

Мета конкурсу – сприяння національно-культурному відродженню України, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу, розвиток і всебічна підтримка талановитих художників, ілюстраторів, графіків-дизайнерів, моушн-дизайнерів, аніматорів, а також зміцнення творчої співпраці України, Республіки Білорусь і Грузії.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.