В Одеській юракадемії Ківалова не збираються звільняти викладача, який назвав українську мову блювотою

551

4 липня завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права Сергій Шубін знову потрапив у гучний скандал. Викладач всіляко принижує українську культуру і мову, а керівництво установи не навіть збирається його звільняти.

Про це повідомляє  novyny.live з посиланням на STERNENKO.

Сергій Шубін працює на керівній посаді у виші. Він очолює кафедру гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права, яким володіє політик Сергій Ківалов. Так, нещодавно Сергій Шубін у коментарях до допису на Facebook назвав українську мову “блювотою” та заявив, що її популяризація – це примусове насилля, від якого хочеться ще більше її відторгнути.

Facebook-сторінка Шубіна – це окремий вид “мистецтва”. Він підписаний на усі сторінки регіональних представництв Анатолія Шарія, пабліки про “руський мир” та культуру держави-агресорки. На його власних фотографіях дуже багато різних рамок, наприклад “Я помню, я горжусь” та “Мой язык – русский”. Деякі з них підпадають під закон про пропаганду комунізму. Також Шубін любить вигороджувати терористичне угруповування “ЛДНР”, як “бійців проти фашизму”.

Зокрема, він пропагує свою думку щодо терористів на лекціях в інституті. Також викладач щиро не розуміє, чому в Україні заборонена георгіївська стрічка.

На питання, чому Шубін не був звільнений, в інституті заявили: “А як його звільнити, на яких підставах? Він завтра піде в суд і відновиться”.

Нагадаємо:

24 червня в Україні Філіп Кіркоров був оголошений особою, яка несе загрозу національній безпеці України, а вже 25 червня артиста виключили зі списку. Через це в мережі розгорівся справжній скандал, українці почали бурхливо обговорювати рішення спецслужб.

Герой циклу романів “Пісня льоду та полум’я” Тиріон Ланістер хоче відбити Одесу у нинішнього міського голови Геннадія Труханова. Так, спочатку в мережі з’явилося відео, де перевдягнений актор заявив, що повертається у нібито рідне місто та пропонує меру відступити “по-доброму. Після цього був опублікований ролик, де Ланістер готується до кулачного поєдинку, і вже 1-го липня “обіцяний бій” відбувся, але замість актора – дублер, а замість Труханова – манекен.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!