В Одесі демонтовані зловісні символи рашизму

Пам’ятник російській імператриці Катерині II демонтований у центрі Одеси завдяки позиції городян і влади, повідомив голова ОВА Максим Марченко.

“Сьогодні відбулася справді історична подія. Нарешті, пам’ятник російській імператриці Катерині в Одесі було демонтовано”, – написав він у телеграм-каналі в ніч проти четверга.

Марченко подякував мешканцям Одеси, які висловили свою позицію щодо російської імперської спадщини. Також він висловив подяку депутатам Одеської міської ради за позитивне рішення про знесення пам’ятника.

“Кожен, хто приєднався до цього процесу, показав, що коли ми об’єднані спільною метою, то обов’язково її досягаємо. Одещина має багату історію, культуру та національну спадщину, і сьогодні ми творимо нашу історію разом”, – підсумував голова ОВА.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Раніше в Одеській міськраді повідомлялося, що пам’ятник Катерині II із центру Одеси після закінчення процедури демонтажу буде передано до художнього музею.

Також повідомляється, що в Одесі на селищі Котовського демонтували пам’ятник російському полководцю Олександру Суворову.

interfax.com.ua