В обхід санкцій. Серіал компанії Зеленського “Папік-2” перемістився на 12-е місце за популярністю на російському ТБ

291

Минулого тижня (12-18 квітня) 2-й сезон телевізійного серіалу “Папік”, який був знятий в Україні компанією “Студія Квартал-95” на замовлення телеканалу “1+1” та почав транслюватися на російському телеканалі “СТС”, перемістився на 12-е місце за популярністю, але зайняв частку 12%. Це означає, що “Папіка” показував кожен 8-й телевізор, що був включений в Російській Федерації під час трансляції серіалу. Навіть повтор серіалу зайняв 51-е місце серед усіх трансльованих програм в Росії.

Як повідомляє ukranews.com, про це свідчать дані дослідницької компанії Mediascope.

На позаминулому тижні (5-11 квітня) 2-й сезон телесеріалу “Папік” увійшов до ТОП-5 кращих програм російського телебачення.

Уточнимо, 14 травня 2020 року Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів економічні санкції до деяких юридичних осіб, серед яких було ТОВ “СТС Медіа”. Телеканал “СТС” є російським федеральним телеканалом, що належить холдингу “СТС Медіа”. Проти “СТС Медіа” на 3 роки указом №184/2020 застосовані обмежувальні економічні заходи, зокрема обмеження торгових операцій та зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань.

Однак “Студія “Квартал 95” продала серіал “Папік” телеканалу “СТС” через шведську компанію Eccho Rights, яка протягом багатьох років є партнером студії, в обхід санкцій, що забороняють торгові операції “СТС” з українськими компаніям. В результаті “Квартал 95” за продаж прав на серіал “Папік” отримав “дохід від країни-агресора”.

Також співзасновник компанії “Студія “Квартал 95” Зеленський задекларував за 2020 рік 4,6 млн гривень роялті від “Кварталу 95”, “Кіностолиці” та “Драйв продакшн”.

Як повідомляли Українські Новини, 5 квітня на російському телеканалі “СТС” почали транслювати 2-й сезон українського серіалу “Папік”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!