В Ірпені помер відомий художник Костянтин Могилевський

20 квітня помер заслужений художник України, співзасновник художнього пленеру “Намальований Ірпінь”Костянтин Могилевський.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “ITV”.

“Сумна новина. Сьогодні помер Костянтин Могилевський — ірпінський митець, Заслужений художник України”, — написав на сторінці у Facebook голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

“Костянтин Вікторович родом з Луганська. Після переїзду в наш регіон він працював учителем образотворчого мистецтва в Ірпінської СЗОШ N1, де мав свою студію. 2017 року ми з Костянтином Могилевським ініціювали проведення в Ірпені відкритого художнього пленеру “Намальований Ірпінь”, у якому художник щорічно брав безпосередню участь. Костянтин Вікторович останні роки тяжко хворів, втім, до останнього працював як художник, малював краєвиди Ірпеня та брав участь у культурному житті міста”, — зазначив Карплюк.

За його словами, поховання буде закритим — присутні будуть лише члени родини. Карплюк висловив упевненість у тому, що “ірпінська міська влада обов’язково вшанує Костянтина Могилевського та увіковічнить його ім’я, як видатного діяча культури, що присвятив значну частину своєї творчості Ірпеню”.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал