В інтернеті виявлено сайт з 53 мільйонами персональних даних українців

Офіс Уповноваженої з прав людини 13 вересня повідомив, що знайшов в інтернеті сайт з базою даних українців, що може містити майже 53 мільйони записів персональних даних. Про це повідомляє ms.detector.media.

«На одному із веб-сайтів у мережі Інтернет виявлено базу даних жителів України, що може містити персональні дані: ПІБ, дату народження, номер телефону, населений пункт, вулицю, номер будинка та квартири. За інформацією, розміщеною на зазначеному веб-сайті, в базі може міститись майже 53 мільйони записів», — йдеться в повідомленні.

Омбудсман Людмила Денісова попросила Національну поліцію відкрити провадження за цим фактом та відреагувати на ситуацію. Правоохоронці повідомили MediaSapiens, що кіберполіція зараз з’ясовує деталі.

Окрім Нацполіції, MediaSapiens звернувся до Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Нагадаємо, у червні 2021 року на популярному хакерському форумі виставили на продаж дані 700 млн користувачів LinkedIn, при тому, що загальна кількість користувачів платформи – 756 млн.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.