В’ятрович запустив документальний проєкт про незалежність України

Центр досліджень визвольного руху за підтримки Українського культурного фонду створили документальний проєкт «10 днів Незалежності».

Як пише detector.media, про це повідомляє історик та народний депутат («Європейська солідарність») Володимир В’ятрович у своєму «Фейсбуці».

В’ятрович є співавтором та ведучим проєкту.

«Кожен з десяти днів про яких йдеться у фільмі надзвичайно важливий, кожен з них крок без якого ми напевно не відзначали б нині 30 літній ювілей незалежності, або відзначали б його у геть іншій країні, – пише він, – Тому кожному з них присвячено окрему серію – 15-20 хвилин розповіді з хроніками, світлинами, документами, свідченнями очевидців та оцінками сучасних експертів. Сподіваюся завдяки творчій команді, яка працювала над фільмом, ви разом з нами і головне разом з учасниками цих подій зможете пережити ці драматичні моменти».

Сценаристи проєкту Андрій Сайчук та Леся Вакулюк, режисеру Яків Любчич, продюсер Михайло Смутко.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Перший випуск доступний до перегляду у соціальних мережах.

Нагадаємо, на  «Українському радіо» стартували проєкти «Моя Незалежність» і «Вільні». А «UA: Перший» показав документальний серіал власного виробництва «Колапс: як українці зруйнували імперію зла».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.