В Австрії вийде книга про Україну авторства українського посла

Посол України в Австрії Олександр Щерба у квітні представить на розсуд читачів англомовну книгу про українське політичне життя «Ukraine vs. Darkness: Undiplomatic Thoughts» («Україна проти тьми. Недипломатичні думки»).

Як передає ukrinform.ua, про це йдеться на сторінці Посольства України в Республіці Австрія.

Зазначається, що книга пана посла вийде в серії «Ukrainian Voices» від німецького видавництва Ibidem у партнерстві з американським видавництвом Columbia University Press.

У рецензії до випуску книги йдеться, що Олександр Щерба описав сучасні відносини України та Заходу, російсько-українську війну та дилеми українського політичного життя.

«Автор характеризує книгу як спробу пояснити Україну для світу, а світ – для України», – йдеться в повідомленні Посольства.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Олександр Щерба присвятив дипломатичній службі понад двадцять років свого життя. Пан посол також є автором україномовної збірки статей “Щеплення від мороку”, присвяченої ключовим питанням міжнародного та українського розвитку. В яскравій публіцистичній манері він викладає свій погляд на найболючіші теми українського життя, аналізуючи їх з точки зору двадцяти років перебування на дипломатичній службі та тривалого досвіду проживання в таких країнах, як Німеччина, Австрія та Сполучені Штати Америки.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.